Wywóz elektrośmieciWywóz elektrośmieci

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje posiadające zużyty sprzęt elektryczny oraz elektroniczny, w tym: komputerowy, biurowy, RTV i AGD.

W trosce o wygodę naszych Klientów zapewniamy usługę, która pozwala pozbyć się elektroodpadów szybko i bez ponoszenia zbędnych kosztów, które wiążą się na przykład z wywozem odpadów na „Gratowisko”.

Zapewniamy:

  • dobrze zorganizowany transport,
  • załadunek sprzętu,
  • zagospodarowanie odpadów,
  • ich odzysk i indywidualną wycenę.

Przekazując elektrośmieci Esbudowi, zyskujecie pewność, że zostaną one we właściwy sposób, tj. zgodny z wszelkimi normami i przepisami prawnymi, przetransportowane, ręcznie zdemontowane i w efekcie poddane utylizacji bądź też recyklingowi. Pozyskane z elektroodpadów materiały to bowiem cenne surowce wykorzystywane do produkcji nowych urządzeń.

Nieodpowiednio składowane elektrośmieci stanowią realne zagrożenie dla środowiska, w tym naszego zdrowia i jakości życia.

Każdy oddany naszej firmie sprzęt elektryczny lub elektroniczny to zatem krok do tego, by Poznań oraz jego okolice zostały uwolnione od problemu nielegalnego składowania i demontażu elektrośmieci, a jego mieszkańcy mogli cieszyć się czystszym i zdrowszym środowiskiem.


BLOG